ADD THE SLIDER CODE HERE

sobota, 18 lutego 2012

Jak dobrze inwestować

Prawda jest taka że dobrze inwestować każdy by chciał a najlepiej aby pieniądze same wpadały, dlatego tak dużo ludzi gra w lotto i itp podobne gry. Ja osobiście wysyłam od czasu do czasu i tylko jak jest kumulacja ok 10mln PLN :). Prawda jest taka aby móc zarabiać należy najpierw poświecić się nauce. Ponieważ blog skupia się wokół inwestowania w akcji to dzisiaj polecam publikację: "Cena akcji" Wiktora Moskalewicza.

Inwestowanie jest jak czerwone ferrari. Każdy chciałby je mieć, ale kiedy spróbujesz się przejechać po raz pierwszy z prędkością 150km/h – może być niebezpiecznie. Z giełdą jest podobnie.


Nauczyć się inwestować to tak jak nauczyć się prowadzić samochód i nawet przy sporej szybkości bezpiecznie dojechać do celu. Potrzeba do tego wiedzy oraz praktycznych umiejętności. Można skończyć kurs, jednak dla kierowcy prawdziwą szkołą jazdy jest zawsze podróż po ulicach. A dla inwestora?

Do niedawna, aby zdobyć praktyczną wiedzę o GPW, nie pozostawało nic innego jak rozpocząć samodzielne inwestowanie i... uczyć się na własnych błędach. Taka nauka ma jednak swoje koszta. Zajmuje dużo czasu, a „uczące” błędy, siłą rzec zy –  mają swoją cenę, a złotówki wykładasz Ty. Powiesz, że pieniądze wydane na naukę to inwestycja i na żadnej drodze do sukcesu nie można tego kroku pominąć. Masz oczywiście rację. Ale zamiast płacić za naukę: połową swoich oszczędności i nadwyrężonymi nerwami – może lepiej byłoby sięgnąć po doświadczenie giełdowych praktyków?

„Ceny akcji. Kiedy rosną i dlaczego spadają?" Wiktora Moskalewicza to bardzo praktyczny poradnik stworzony dla osób, które znają teorię GPW, ale w praktyce jeszcze „poważnie” nie inwestowały. Jeśli właśnie planujesz rozwinąć skrzydła na giełdzie i jednocześnie już od samego początku unikać błędów... oto metaforyczny odpowiednik kilkudziesięciu godzin jazdy w terenie w towarzystwie najlepszego instruktora.

Pomiń etap początkującego! Zacznij giełdową grę z uprzywilejowanej pozycji

Jest wiele podręczników, których celem jest omówienie podstaw funkcjonowania giełdy. Być może już je znasz. Teoria giełdowa nie jest Ci obca, zapoznałeś się z jej historią i obserwujesz bieżące notowania, by wyciągać z nich wnioski. Właściwe mógłbyś już wejść do gry... ale powstrzymuje Cię myśl, że – pomimo iż Twoja wiedza wykracza poza przeciętną – jest jeszcze coś, czego nie wiesz.

Książka „Ceny akcji. Kiedy rosną i dlaczego spadają?" jest skierowana do osób takich jak Ty –  chcących zacząć efektywnie budować kolumnę aktywów. Zawiera wiele podstawowych informacji, jak np. klasyczna analiza techniczna czy historia GPW – nie obawiaj się jednak kolejnego omówienia spraw, które doskonale znasz!

Główny zakres tematyczny książki wykracza bowiem daleko poza giełdowy elementarz. Treść dotyczy przede wszystkim PRAKTYCZNYCH zagadnień, bez powielania powszechnej wiedzy. Ukazuje specyficzne zachowania rynków, pokazując, jak realnie można zarabiać szybko, rozważnie i konsekwentnie.

Jest to niezwykle praktyczny podręcznik. Po zakończeniu lektury powinieneś być zdolny do tego, aby między innymi:

    - Samodzielnie i prawidłowo wybierać akcje do zakupu.
    - Kupować walory w odpowiednim momencie i po odpowiedniej cenie.
    - Samodzielnie decydować o horyzoncie trwania inwestycji.

Korzyści osiągnięte dzięki inwestycjom mogą być naprawdę znaczące. Dzięki zyskom płynącym z giełdy możesz:

   - Prowadzić dostatnie i wygodne życie, nie spędzając przy tym większości swojego czasu
    w pracy.
   - Zwiększyć komfort życia Twojej rodziny i zabezpieczyć przyszłość swoich dzieci.
   - Zapewnić sobie zasoby finansowe na dostatnią emeryturę.
   - Jeśli masz kredyt – znacznie ułatwić sobie jego spłatę.
   - Spełnić swoje marzenia.


Dodatkowo otwierają się przed Tobą możliwości:

   - Zdobywania majątku dzięki własnej wiedzy i inteligencji.
   - Możliwość pracowania w sposób, w jaki lubisz.
     Osiągnięcia finansowego sukcesu i prestiżu.





Zgodnie z zasadą nie kupię kota w worku polecam za darmo pobrać darmowy fragment.
Pobierz teraz.......

Kup książkę "Cena akcji" Wiktora Moskalewicza.

0 komentarze:

Prześlij komentarz