ADD THE SLIDER CODE HERE

czwartek, 20 września 2012

Ile zaoszczędzę odkładając regularnie

Poniżej kalkulator dla tych co chcą policzyć ile by uzbierali gdyby odkładali regularnie co miesiąc. Czy w ogóle ktoś odkłada regularnie w dzisiejszych czasach?

Reakcje:

13 komentarze:

Z czasem gdy będziemy odkładali możemy trochę zyskać, konta oszczędnościowe lub polisolokaty mogą dać nam naprawdę dobry zysk z czasem.
http://lokaty-2012.pl/poliso-lokaty/poliso-lokaty/

oprócz kont oszczędnościowych czy lokat proponuje też zacząć inwestować w akcje czy w surowce :) tutaj jest dobra strona, gdzie można zacząć inwestować: http://www.plus500.com/pl/?id=62888&tags=lisia17&pl=2

tylke co roczne ogrzewanie domu, ale trzeba być sumiennym itd itd a to ciężkie ejst

Nawet w takim przypadku warto mieć wykupione ubezpieczenia finansowe, żeby spać spokojnie, szczególnie jeśli obraca się dużymi kwotami.

Ja nie mam takiego problemu, część pieniędzy, które jakimś cudem uda mi się odłożyć trafia na Słoneczko fundacja, której warto pomóc :)

Generalnie oszczędzać trzeba. Bez tego nie ma co marzyć o lepszym życiu. Każdy bogaty człowiek oszczędza, bo wie, że pieniądze pracują, więc jak się wszystkich pozbędzie to nie będą pracowały. Większość ludzi niestety chce mieć wszystko od razu i wydają wszystkie swoje pieniądze, bo chcą posiadać już. To wielki błąd.

Finansowe Info - Najlepsze oferty finansowe w jednym miejscu
Nie przepłacaj za rachunek w banku. Zamiast płacić zarabiaj na koncie. W wyborze całkowicie darmowego konta osobistego pomoże Ci mój ranking kont bankowych. Nie możliwe to sprawdź wybierz konto z premią, moneybackiem, zwrotem opłaty i dobrze oprocentowanie.
http://finansowe.info

Regularne oszczędzanie..uczę się tego dopiero. Planuję odłożyć większą sumkę i zainwestować w pallad mam nadzieję, że to opłacalny metal szlachetny :) Wesołych Świąt dla wszystkich!

Ja również myślałam o inwestycji w Pallad, ale w końcu padło na srebro inwestycyjne(http://idfmetale.pl/srebro-inwestycyjne). Koleżanka mi sporo doradziła, sama od lat już inwestuje w złoto i srebro :)

Ja zaś kompletnie nie potrafię oszczędzać. Wydaję wszystko, co zarobię, pomimo, iż wcale nie zarabiam mało. Potem, gdy faktycznie potrzebuję na coś pieniędzy, sięgam po pożyczki online, czyli chwilówki. Może kiedyś się nauczę inwestować :)

Ja niestety także nie potrafię oszczędzać, żyję od kredytu do kredytu i i tak z długów wyjść nie mogę. Całe szczęście, że mój gwarant pożyczki jest bardzo wyrozumiały i ręczy za mnie w instytucjach pozabankowych. To daje mi pewność, że kiedyś wyjdę na prostą.

tak się zastanawiam, że może warto jest także odkładać pineiądze w inny sposób? Na przykład lokując je w inwestycje alternatywne tago typu https://viennalife.pl/strefa-klienta/baza-wiedzy/inwestycje-alternatywne . Co wy o tym sądzicie?

Lepiej inwestować we własny biznes, bo to co odłożymy zbyt dużo nam nie zaprocentuje. Z pozdrowieniami Szymon z Portfel24 Finanse.

Publikowanie komentarza